.

O nás

Sme malá firma s dlhoročnou tradíciou. V oblasti cestovného ruchu a dovolenkových nehnuteľností pôsobíme od roku 1996  (Tricio, s. r. o. a Tricio Literary & Holiday Company, s. r. o.). Vďaka rozmeru našej spoločnosti vieme našim klientom ponúknuť naše služby v primerane nízkych cenách a v žiadanej kvalite.

TricioNašou špecializáciou boli od začiatku našej pôsobnosti chaty, chalupy a drevenice na Slovensku. Neskôr sme našu ponuku pôvodne orientovanú iba na prenájom, rozšírili o penzióny, hotely a iné rekreačné objekty.

V rokoch 1996 – 2000 neboli chaty, drevenice, ale i hotely a penzióny prispôsobené požiadavkám náročných klientov. Preto sme sa už v úvodných rokoch našej činnosti zamerali na školenia, konzultácie a poradenstvo pre ubytovateľov. Stali sme sa tak prvou cestovnou kanceláriou, ktorá zahájila poradenskú činnosť pre majiteľov ubytovacích zariadení.

V roku 2004 sme získali grant podporený EÚ, na základe ktorého sme viedli celonárodné školenia pre ubytovateľov a ľudí pôsobiacich v službách cestovného ruchu.

Od roku 2005 sme sa na podnet našich klientov začali venovať aj rekonštrukciám chalúp, ktoré sme prispôsobovali do štandardu, ktorý si žiadali noví majitelia dovolenkových nehnuteľností. Mnohí pôvodní dovolenkári mali totiž záujem o vlastné chalupy. Galériu našich rekonštrukčných prác na chalupách si môžete pozrieť v sekcii rekonštrukcia chalupy.

Počas nášho pôsobenia v cestovnom ruchu (od roku 1996) sme spoznali chaty, chalupy, drevenice, drevodomy, penzióny z drevených materiálov a mnoho zaujímavých rekreačných objektov. Mnohé z nich prenajímame prostredníctvom našej cestovnej agentúry (ponúkame ich v sekcii drevenice na Slovensku na prenájom).Práca v cestovnom ruchu a časté cestovanie po Slovensku nám pomohlo spoznať:

 

•  požiadavky dovolenkárov, ktorí vyhľadávajú ubytovanie na chate, chalupe alebo v drevenici,
•  problematiku chalupárčenia,
•  detaily, ktoré aj na novej chalupe alebo v novej drevenici prekážajú,
•  lokality, ktoré sú ideálne pre vlastné chalupárčenie, ale aj pre komerčný prenájom,
•  aké sú rozdiely medzi chalupami, chatami a drevenicami,
•  aké je mať vlastnú drevenicu.Tricio – pekné drevenice na Slovensku!