.

Naše ceny

Ceny za skelet drevenice:

-  9m x 6m s priečkou ...14 700€ (tento rozmer má aj naša vzorová drevenica)
-10m x 7m s priečkou...16 500€
-12m x 8m s priečkou a vikierom..21 900€
-10m x 7m s 1a 1/2 priečkou...18 500€
- 8m x 9m bez priečky...............15 600€
-10m x 5m bez priečky............14 200€

V cene skeletu drevenice je zahrnuté zrubové drevo, namorený krov, spojovací materiál a montáž až po krov. Presná, a teda aj aktuálna cena za skelet drevenice je závislá  od špecifík (napríklad od termínu výstavby a aktuálnych cien materiálov).

Ak si želáte cenovú kalkuláciu na Váš konkrétny projekt, najprv nás, prosím, kontaktujte telefonicky na 0905 267 543 alebo nám napíšte a pošlite nám Váš telefonický kontakt, aby sme si upresnili čo najviac vstupných informácií. Ďakujeme.

Odporúčané informácie:


Čo presne znamená skelet drevenice a čo znamená hrubá stavba drevenice?

Chcete získať čo najviac vstupných informácií o tom, ako sa stavia drevenica, aký je rozdiel medzi drevenicou a zrubom, aké sú výhody drevenice, aká je životnosť drevenice, aký je proces výstavby drevenice, aké sú vykurovacie náklady alebo aj vyriešiť dilemu, či stavať drevenicu, zrub alebo dom z iných materiálov? Odporúčame Vám naše poradenské služby spojené s obhliadkou vzorovej drevenice.


O našej drevenici  sa dočítate aj v slovenskej beletrii.  Blahodarný vplyv dreva na zdravie človeka vplýva aj na jeho kreativitu.  Okrem výstavby dreveníc sa venujeme aj vyhľadávaniu energeticky čistých zón na Slovensku.